3 i 10 marca 2022r. nasza szkoła po raz jedenasty wzięła udział w Mazowieckim Konkursie Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej organizowanym przez warszawskie Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe. W konkursie nasi uczniowie rywalizowali z uczniami z Warszawy, Ostrołęki oraz Płocka. Łącznie było 43 uczestników. W ramach tego konkursu nasza reprezentacja składała się z dziewięciu naszych GEODETÓW z klas trzecich oraz czwartej. W I etapie zmagali się z 50 pytaniami testowymi, a w II etapie z 3 zadaniami pisemnymi. Oba etapy odbyły się w naszej szkole. Do etapu centralnego, który odbył się 19 marca 2022r. w szkole macierzystej gospodarzy tego konkursu, zakwalifikowali się nasi uczniowie w składzie: Piotr Sadurski z kl. 4 zajmując 3 m-ce oraz Lendzion Arkadiusz zajmując 4 m-ce, Nowak Magdalena zajmując 5 m-ce, Soszka Dawid zajmując 7 m-ce z kl. 3 Technikum Geodezyjnego.
Opiekunem podczas wyjazdu była pani Beata Długaszek.
Wszystkim uczestnikom składamy ogromne GRATULACJE!!!!!!, a finalistom wspaniałych wyników w finale konkursu.
BRAWO ‼️