Stypendium Prezesa Rady Ministrów to prestiżowa nagroda dla najlepszych uczniów, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen! Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły Karolina Bryzek


Karolina uczęszcza do klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Na świadectwie promocyjnym po klasie trzeciej uzyskała bardzo wysoką średnią ocen 5,2. Otrzymała tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku gastronomia. Ponadto Karolina oprócz bardzo dobrych wyników w nauce jest bardzo życzliwą i aktywna osobą. Angażuje się w życie szkoły. W latach 2020 -2021 była przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, a w latach 2018 – 2022 przewodniczącą Samorządu Klasowego. Jest również wolontariuszem w Szkolnym Kole Caritas i sprawuje stanowisko wiceprezesa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Żelechowie.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.