18 i 25 lutego 2021r. nasza szkoła już po raz dziesiąty przyjęła zaproszenie od warszawskiego Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowego do udziału w Mazowieckim Konkursie Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej.

 

W ramach tego konkursu nasi GEODECI z klas drugich, trzeciej oraz czwartej zmagali się w I etapie składającym się z 50 pytań testowych oraz w II etapie składającym z 3 zadań pisemnych. Oba etapy odbyły się w naszej szkole.

Miło nam poinformować, iż do etapu centralnego, który odbędzie się już 6 marca 2021r. w szkole macierzystej gospodarzy tego konkursu, zakwalifikowali się nasi uczniowie w składzie: Piotr Sadurski z kl. 3 oraz Karol Pawłowski, Dominik Sawczuk, Krzysztof Zając i Dominik Rosłaniec z kl. 4 Technikum Geodezyjnego.

Wszystkim uczestnikom G R A T U L U J E M Y!!!!!!

Trzymamy kciuki  i życzymy kolejnego sukcesu w finale