SKC działające przy Szkole Podstawowej w Żelechowie, SKC nr 107 działające przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Parafialny Zespół Caritas postanowili spędzić kilka dni wolnych od szkoły wraz z dziećmi organizując w parafii w Żelechowie „Ferie z Bogiem”. Spotkania rozpoczynaliśmy wspólną modlitwą i zawiązaniem wspólnoty, następnie pieśniami Lednickimi uwielbialiśmy Pana Boga i dzieci zasiadały do śniadania.
Zabawa i śpiew, wyjazd do Parku Trampolin „Stacja Grawitacja”, na lodowisko i dyskoteka jednoczyły nas wszystkich w radości, jeszcze bardziej przybliżając do siebie. Wśród licznych konkursów plastycznych, muzycznych, quizów i balu karnawałowego, nie brakowało czasu na modlitwę. Było nam dane zobaczyć pokaz sztuk walki prezentowany przez naszego ucznia Kacpra Frączka. Byliśmy również z wizytą w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Wólce Ostrożeńskiej. Wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.