Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską organizują jubileuszową dziesiątą edycję konkursu „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”.  W roku szkolnym 2019/2020 konkursowi patronują: 

Jarosław Stawiarki Marszałek Województwa

Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski

Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin

Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne rozwiązywanie zadań w trzech etapach. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów klas maturalnych technicznych szkół ponadgimnazjalnych.

I ETAP 5 LISTOPADA 2019 roku GODZ 9:00

Dnia 5 listopada 2019 odbył się w naszej szkole pierwszy etap X edycji konkursu Matematyka w Technice dla Technika dla uczniów klas maturalnych. Zwyciężyli uczniowie klasy 4 Technikum Geodezyjnego:
1 miejsce zajęła Klaudia Jędrych
2 miejsce Weronika Skwarek
3 miejsce Krzysztof Świąder
W etapie szkolnym dziesiątej edycji konkursu Matematyka w Technice dla Technika wystartowało ok 1230 uczniów ze 104 szkół technicznych z sześciu województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.
Szkolne Komisje Konkursowe zakwalifikowały do etapu międzyszkolnego 163 osoby z 70 szkół.

 

II ETAP 7 GRUDNIA 2019

Drugi etap odbył się 7 grudnia 2019 roku o godzinie 11:30 w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowali zwycięscy pierwszej edycji. Do finału z 163 uczniów zakwalifikowało się 25, wśród tych osób jest Klaudia Jędrych z klasy 4 Technikum Geodezyjnego.

Dziękujmy Klaudii, Weronice i Krzysztofowi za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy sukcesów w finale.